Duha interier

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Služby

Ve snaze poskytnout maximální možný servis v nábytkářské a truhlářské oblasti nabízíme nábytkářským firmám i maloobchodním zákazníkům další zpracování u nás zakoupeného plošného materiálu:

služby

FORMÁTOVÁNÍ
Na základě rozměrů dodaných zákazníkem sami připravíme nářezový plán pro maximální využití materiálu, na jehož základě realizujeme přesné rozřezání jednotlivých desek na požadované díly. Formátujeme na profesionální formátovací pile značky SCM Si 300 určené pro přesné formátování a krácení plošných dílců.

Formátování Formátování

HRANOVÁNÍ A KOLÍKOVÁNÍ
Zároveň s řezáním plošného materiálu zajišťujeme profesionální olepování hran, jež je nezbytnou součástí moderní nábytkářské výroby. Za tímto účelem dodáváme širokou paletu typů a dekorů nábytkových hran, běžnější vedeme skladem, ostatní na objednávku. K hranování používáme olepovačku hran HOLZ-HER  Sprint 1315. Provádíme rovněž kolíkování na poloautomatickém kolíkovacím stroji SCM Startech 27.

Hranování a kolíkování Hranování a kolíkování

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA NÁBYTKU
Po dohodě se zákazníkem jsme schopni námi nařezané dílce rovněž sestavit, nebo zajistit kompletní výrobu nábytku včetně návrhu subdodavatelsky. Nebojte se na nás obrátit, poradíme Vám!